Poszukujemy

Działek, domów i mieszkań do sprzedaży lub wynajmu

Domy mobilne na kołach

Domy mobilne to domy o drewnianej, szkieletowej konstrukcji , osadzone na stalowych wózkach z kołami. Technologia mobilna daje możliwość przemieszczania i sytuowania budynku w wybranym miejscu. Oznacza to, że domy mobilne z powodzeniem można, w zależności od potrzeb, przemieszczać z jednej lokalizacji do drugiej. Co więcej, ponieważ domy te nie mają stałego połączenia z gruntem, można sytuować je na terenach nieposiadających zezwolenia na budowę.

W zależności od modelu, czas realizacji zamówienia, czyli skonstruowania domu, trwa od jednego do czterech tygodni.

Nasze w pełni wyposażone i wykończone domy mogą służyć zarówno jako obiekty całoroczne jak i letniskowe.

Zalety domów mobilnych:

Jakość – domy konstruowane są w zakładzie wewnątrz hali, gdzie podlegają bardzo rozbudowanej procedurze kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Każdy model tworzony jest z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów, posiadających wszystkie wymagane atesty budowlane.

Mobilność – dzięki swojej konstrukcji, domy mobilne są obiektami budowlanymi nietrwale związanymi z gruntem. Oznacza to możliwość posadowienia i przeniesienia domu w dowolne miejsce, dlatego też własność domu nie musi być związana z własnością gruntu.

Energooszczędność – domy mobilne budujemy z energooszczędnych materiałów, wykorzystując najnowsze technologie, które pozwalają na maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji.

Ekologia – dom mobilny nie wymaga przygotowania fundamentów, dzięki czemu nie ingeruje w podłoże gruntowe. Ma to szczególne znaczenie w przypadku posadowienia domu na pograniczu chronionych stref przyrodniczych.

Ważne informacje:

Istnieje możliwość podniesienia standardu wyposażenia domku lub rozszerzenia opcji wyposażenia. Koszty związane z tymi zmianami są kosztami dodatkowymi, ustalanymi indywidualnie z nabywcą.

Dla wszystkich domów mobilnych w naszej ofercie istnieje możliwość dobrania kolorystyki oraz rodzaju elewacji.

Nasza oferta obejmuje modele odpowiadające różnym gustom i budżetom – każdy znajdzie dom odpowiadający jego indywidualnym potrzebom.

Przed rozpoczęciem montażu inwestor powinien jedynie zapewnić przyłącze elektryczne i wodno-kanalizacyjne oraz wylewkę fundamentową lub płyty w zależności od stabilności gruntu. Na życzenie klienta możemy wykonać fundament pod dom.